אודות עוצמה עסקית

כדי שתוכלו להכיר אותנו קצת יותר

ניהול ובניית תהליכים עסקיים – עוצמה עסקית

ב- 20 השנה האחרונות סוללת יועצי עוצמה עסקית, כלכלנים, עו"ד ויזמים (שהקימו בעצמם עסקים מצליחים בארץ ובעולם), פועלים במסגרת אחת החברות הותיקות בענף ומלווים עסקים מכל מגוון התחומים שניתן לעלות על הדעת בתהליכי שיפור, המצאה מחדש, פיתוח עסקי, אסטרטגיה, תהליכי ארגון מחדש, האצת תהליכי צמיחה, אופטימיזציה כלכלית, תהליכים להגדלת הרווחיות ושיפור המצב הפיננסי.

סך הניסיון והפרקטיקה המצטברת שלנו בא לידי ביטוי במסד נתונים (דאטה בייס) בלעדי וייחודי שמכיל ניתוח מפורט ומעמיק של כמות עצומה של עסקים בשלל תחומים וסקטורים שמאפשרים ליועצי עוצמה עסקית לזהות במהירות את נקודות התורפה שלך ולשים בידך את הפתרונות המדויקים שגרמו לשינויים מרחיקי לכת בעסקים הטובים ביותר בתחומך.

לפגישת ייעוץ לחץ כאן
האנשים מאחורי עוצמה עסקית

מי אנחנו

עוצמה אישית היא קבוצה של כלכלנים, משפטנים ויזמים מומחים לניהול עסקים. אנו מייעצים למנהלים ובעלי חברות ועוזרים לנהל נכון ובאופן מצמיח את החברה\ארגון. אנו מכירים את הדרכים לחסוך זמן וכסף לארגון, פתירת בעיות וצליחת אתגרים עסקיים מסוגים רבים. צרו קשר ונעזור לכם ולארגון שלכם לגדול ולצמוח!

חזון החברה

השאיפות שלנו

הניסיון שלנו מראה שכל עסק שבראשו עומד בעלים אכפתי וחרוץ הוא קפיץ דרוך שמחכה להשתחרר. השאיפה שלנו היא לנתק את הכבלים שמונעים ממך להשתחרר ולאפשר לעסק שלך מיצוי והגשמת הפוטנציאל הכלכלי שלו (שפעמים רבות הוא מעבר ליכולת הדמיון שלך). ואם תכפיל זאת לסדרי הגודל הנכונים תגיע למשמעות של הציונות המודרנית. אנחנו מאמינים שבעלי העסקים מחזיקים את המדינה שלנו (אנחנו משלמי המיסים) ומאמינים בשליחות שלנו – לעזור לך ולבני ביתך להגיע לרווחה כלכלית, בשעה שהעסק שלך לומד לייצר לך זרמי מזומנים מבלי להיות תלוי בך.

אופטימיזציה עסקית

מה אנחנו עושים?

אנחנו גורמים למשוואה של העסק שלך (זמן, כסף, סיכון ואנחנו רוצים להאמין רווח) לעבוד נכון. עסק מוצלח מאופיין בסיכון נמוך, ברווח אופטימלי וגבוה מספיק ובזמן פנוי לבעליו. אנחנו מומחים באופטימיזיציה של הרווח שלך. איך עושים זאת? אנחנו ממנפים בחוכמה את השיטות והתובנות שהוכחו בעסקים אחרים, ומצד שני נמנעים מהטעויות שעשו אחרים לפניך – מה שמוביל לחיסכון אדיר בדמי הלימוד היקרים (איבוד מאסיבי של כספים) שאחרים שילמו לפניך.

מעניין? רוצה לקבל עוד מידע על ניהול העסק ובחינם?

הירשם וקבל כל שבוע רעיונות ומידע שימושי לניהול העסק

עוצמה עסקית לא תשתף את המידע שלך עם אף גורם. אנא בדוק את מדיניות הפרטיות שלנו לפרטים